Молоток Stanley "Steelmaster Curve Claw" 450 грам (1-51-031)

0 Відгук(и)

- Модель з загнутим обценьками.

- Головка виготовлена з вуглецевої сталі
- Ручка "DynaGrip" з двокомпонентного матеріалу
- Надійне з'єднання ручки і головки
- Оброблений і загартований бойок
- Гарантія 24 місяці

- Зроблено в Тайвані на заводі Stanley

546,00 ₴
с НДС
Наявність: Доступно до замовлення
Код товару: 1-51-031

Молоток Stanley "Steelmaster Curve Claw" моделі з цвяходером з головкою 450 грам і довжиною 337 мм - відмінний вибір не тільки для домашніх але і для професійних майстрів своєї справи. Підійде для загальнобудівельних, покрівельних робіт, укладання підлогових покриттів, але так само буде незамінним помічником вдома.

Молотки Стенлі Steelmaster відрізняються відрізняються своєю якістю виготовлення що тягне за собою практичність і зручність у використанні, і також високу надійність і довговічність.

 

Сама назва молотка Stanley Steelmaster Curve Claw говорить про загнутий цвяходер і він більш зручний для вилучення цвяхів, в той час як молотки Стенлі з прямими обценьками більш практичні в розборі дерев'яних конструкцій і підняття дошки з підлоги.

Поверхня бойка пройшла повну термообробку і повністю загартована, має злегка опуклу форму для опору зносу, а фаска по периметру бойка відпущена, зроблено це щоб звести до мінімуму ймовірність сколів при ударах.

 

Рукоятка нашого молотка Steelmaster має ергономічну форму і складається з двокомпонентного матеріалу для більш зручного надійного і міцного хвата.

При виробництві молотків Stanley Steelmaster Curve Claw 450 і 570 грам для з'єднання ручки з головкою застосовується сила тиску близько 5 тонн, що свідчить про надійності, довговічності і безпеку.

Повністю лита ручка трубчастої форми і овального перетину має високу міцність, а правильне співвідношення дає відмінний баланс головки і ручки.

Молотки Stanley вагою головки 450 грам (16 унцій) або близько цієї ваги будуть зручні для забивання цвяхів менше 50 мм, але є і розумний компроміс, це вага головки 570 грам (20 унцій) - він буде універсальним у використанні.

Виготовлена дана модель молотка з цвяходером Стенлі 1-51-031 в Тайвані і має гарантію від виробника яка становить 24 місяці.

Потримавши в руках молоток Steelmaster Curve Claw Ви точно оціните якість виробництва і матеріал з якого він зроблений.

Характеристики

Тип
з зігнутим цвяходером
Довжина
337 мм
Вага головки
450 грам
Штрих-код
3253560306977
Код УКТЗЕД
9017801000
Країна виробник
Тайвань
Гарантія від виробника
24 місяці
Покупайте вместе со Stanley!
Scroll